Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ми підберемо вам програму, з урахуванням комфортного для вас темпу навчання і графіку занять.

Індивідуальні курси

Індивідуальні курси

Курс програмування

Курс веб дизайну

Курс системного адміністрування

Курс Java

Курс дизайну

Курс Back-end

Курс QA

Курс C++

Курс Front-end

Курс PHP

Програмування 1С

Курс Excel

Підібрати курс індивідуально
Форми навчання

Форми навчання в місті Маріуполь

Індивідуальне навчання

від 420 грн.₴

Тут ви можете записатися на індивідуальне або групове заняття на навчання в Комп'ютерній Академії ШАГ. 

У коментарі ви можете зазначити який предмет вас цікавить, і з вами зв'яжуться найближчим часом, щоб уточнити зручний для вас графік та запросити на консультацію. 

Українська

1 день - 1 місяць

15-55 років

Індивідуально

Чому саме Академія ШАГ?

Академія знаходиться на ринку навчальних курсів з 1999 року. За цей час ми розробили ефективний метод подачі матеріалу, який дозволяє не просто отримувати нові знання і закріплювати їх на практиці. Ви отримуєте навички, які надовго відкладаються в пам'яті і дозволяють протягом тривалого часу успішно застосовувати їх в роботі. Це можуть підтвердити понад 125 000 випускників, які пройшли навчання в нашій Академії і займають ключові позиції в своїх компаніях.

Історії успіху

Історії успіху наших випускників

Тимофій Лавренюк

Research and Development Engineer в KeepSolid

Випуск: 2013, м. Одеса

У порівнянні з іншими навчальними закладами, в Комп'ютерній Академії IT Step програма навчання найбільш актуальна. Викладачі - практики з великим досвідом.
Показати ще
Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Тетяна Тельних

Провідний спеціаліст Малої Комп'ютерної Академії ШАГ. Одна з найбільш ініціативних і улюблених викладачів у дітей.
Тетяна розробляє методики навчання для початкових шкіл Донеччини.

У сфері IT працює вже більше 8 років.

Досвід роботи викладачем: більше 6 років.Має досвід керівника наукових проектів, брала участь у всеукраїнських наукових конференціях з методики викладання IT-напрямків.
Студенти Тетяни займають перші місця у всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах і турнірах.
Має безліч подяк від міської влади і національних освітніх установ.
 

Ірина Крижановська

Провідний викладач кафедри "Комп'ютерна графіка та дизайн".Має вищу педагогічну освіту.Ірина Владиславівна - сертифікований представник Autodesk в Україні.
Досвід роботи в сфері IT:  15 років. А також, 3 роки в рекламній сфері, працювала над всеукраїнськими рекламними кампаніями великих IT-компаній.Ірина Крижановська має 10 років досвіду роботи з 3D-проектами інтер'єру, меблів і комп'ютерних ігор.
Досвід роботи викладачем: 8 років в Комп'ютерній Академії ШАГ.
В Академії ШАГ викладає: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere Pro, 3Ds Max, теорія дизайну, Основи айдентики, Рекламний дизайн.

Володимир Воскресенський

Старший викладач кафедри: Мережі та кібербезпека в Комп'ютерній Академії ШАГ.
Воскресенський Володимир - фахівець з ліцензування продуктів Microsoft. Також, фахівець з безпеки та адміністрування WEB-серверів в компанії «Квадрософт». Має офіційний статус інструктора технологій CISCO. 

Досвід роботи в сфері IT: 13 років. Автор наукових робіт за напрямом "Комп'ютерні системи і мережі". У 2014 році увійшов до ТОП-10 викладачів технологій CISCO в Україні.
Досвід роботи викладачем:  більше 5 років
Міжнародні сертифікати викладача: Certified Technical, Professional Kerio Mail Server, Certified Technical Professional Kerio WinRoute, Firewall, CompTIA A +, Cisco CCENT, Introduction to IoT, Cisco CCNA Routing and Switching, Cisco CCNA Security, LPI Linux Essentials Professional Development Certificate

Олександр Іорданов

Старший викладач курсу "Інтернет-маркетинг".

Сертифікований фахівець з контекстної реклами Google і Яндекс. Досвід роботи з Європою, Америкою, СНД і Китаєм. Керівник агентства що має статус Google Partners в Україні. Керівник веб-студії aistudio.pro

Досвід роботи в сфері IT:   6 роки 
Досвід роботи викладачем: більше 2 років
 

Яна Чистякова

Фахівець з персонажної графіки, 3D-анімації та дизайну комп'ютерних ігор.Має статус офіційного інструктора компанії Autodesk і звання "Education Expert". Брала участь у створенні серії мультиплікаційних видань для українських телеканалів. 

Досвід роботи в сфері IT: понад 10 років.  Нагороджена компанією Autodesk за високі досягнення в застосуванні і розповсюдженні в науково-освітньому середовищі знань і навичок.

Досвід роботи викладачем: 6 років.  Викладає: 3DMaya, ZBrush, Sculptris.

Трофименко Юрій

Фахівець з програмування в Комп'ютерній Академії ШАГ. 
Юрій спеціалізується на промисловому програмуванні, математичному моделюванні, системах збору та обробки вимірювальної інформації, настільних / мобільних / веб / розподілених додатках для підприємств.


Досвід роботи в сфері IT: 12 років


Досвід роботи викладачем: 5 років.

У Комп'ютерній Академії ШАГ викладає: C #, WinForms, GDI +, WPF, WCF, ASP.NET, SQL Server, Java

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP SCHOOL
Мрієте, щоб дитина йшла на уроки з усмішкою!? Якщо відповідь ТАК - IT STEP SCHOOL саме для Вас!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності